Bambum Zuchex Fuarı’nda Ünlü İsimleri Ağırladı

Bambu kullanarak ürettiği ürünleriyle mutfaklara doğallık getiren Bambum, Uluslararası Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’nda açtığı stantta, birçok ünlü misafirini ağırladı. Aralarında gazeteci ve televizyon sunucusu Mesut Yar’ın da yer aldığı bilindik isimler, şık ve antibakteriyel Bambum ürünlerini büyük bir beğeniyle inceledi.

 

Tabaktan bardağa, çataldan çerezliklere kadar binlerce çeşit ürünü bambu ile doğal bir görünüme kavuşturan Bambum, 32. Uluslararası Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’nda açtığı stant ile dikkatleri üzerine çekti. 

 

15 Eylül’de Tüyap Fuar Merkezi’nde başlayan ve 18 Eylül’e kadar devam edecek fuarda zarafetin yanı sıra antibakteriyel özellikleriyle de fark yaratan ürünlerin sergilendiği Bambum standı, ünlü isimlerin uğrak noktası oldu. Aralarında gazeteci ve televizyon sunucusu Mesut Yar’ın da bulunduğu birçok bilindik isim, Bambum standını gezerek ürünleri büyük bir beğeniyle inceledi. 

 

Fuarda bambum ürünlerine gösterilen yoğun ilginin insan sağlığına verdikleri önemden kaynaklandığını söyleyen Bambum Genel Müdürü Selman Yar, “Bambum olarak kaliteli ve katma değer odaklı yerli ürünlerimizle fark yaratmaya devam ediyoruz. Sıradanlıktan uzak, şık ve sağlıklı mutfak gereçlerimizle geçen yıl olduğu gibi bu yıl da fuarın en dikkat çeken stantlarından biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.    

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı