ParamTech kesintisiz, hızlı ve güvenli “Processing” ürünü ile en kaliteli kart operasyonunu sunuyor

Fintech kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu yenilikçi ürünleri bir arada sunabilen ilk ve tek teknoloji markası olan ParamTech, özellikle kart operasyonlarını gerçekleştirebilmeyi mümkün kılan “Processing” ürünü ile fark yaratıyor.

 

Finansal teknoloji alanına öncülük eden Param’ın hayata geçirdiği ParamTech markası, fintech girişimlerinin faaliyetlerine başlayabilmeleri için gerekli olan teknoloji ihtiyaçlarını karşılıyor. 

 

ParamTech’in 250 kişilik teknoloji ekibiyle verdiği hizmetlerin başında kesintisiz, hızlı ve güvenli “Processing” ürünü bulunuyor. Finansal teknolojinin deneyim gerektiren en zorlu alanlarından birisi olan “Processing” ile kart operasyonlarını yapabilmek mümkün oluyor. Global finans kuralları ve kart markalarının kendi dinamikleri çerçevesinde sürekli değişen altyapıyı yönetebilmek, oldukça derin ve detaylı uzmanlık gerektiriyor. Sektörde çok az bulunan bu uzmanlığa sahip olan ParamTech, firmaların teknoloji ve tecrübe maliyetlerini azaltmasına destek oluyor.

 

Bankalararası Kart Merkezi’nde (BKM) hizmet sağlayıcı kuruluş statüsünde yer alan ParamTech’in “Processing” ürünü; Mastercard, Visa, Troy ve Discover kart şemaları entegrasyonu ile yüzlerce farklı anlaşmalı kart markasında, milyarlarca işlemi başarıyla yerine getiriyor. 

 

ParamTech, üstün nitelikleri kanıtlanmış “Processing” altyapısını tüm fintech kuruluşlarının kullanımına açıyor. Kart operasyonu yapan ya da yapmak isteyen şirketler, çok hızlı bir şekilde en yüksek operasyonel kaliteyi en optimum ücret modeli ile modüler bir şekilde elde edebiliyor. 

 

ParamTech, her an gelişen ve kendini yenileyen fintech sektöründe başarılı olmak isteyen kuruluşları, “Processing” ürünü ile fark yaratmaya davet ediyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı