Red Bull 64 Bars Serisi KÖKVL ve Barry “Khontkar” Allen ile Devam Ediyor

İlgi çekici konsepti ile alanındaki en iddialı isimleri zorlu bir söz yazımı maratonuna davet eden Red Bull 64 Bars, Türkçe rap dünyasına heyecan katan formatını yeni sanatçılarla sürdürüyor. Red Bull 64 Bars’ın KÖKVL ve Barry “Khontkar” Allen’ın konuk olduğu son bölümü Red Bull TV ve HipHopLife YouTube hesabında Türkçe rap severlerle buluşuyor.

 Red Bull 64 Bars; Türkiye serüvenine Türkçe Rap dünyasının en iddialı isimleriyle birlikte hız kesmeden devam ediyor. Rap müzik ekseninde 64 satırlı şarkıların üretildiği ve Türkçe Rap alanında yepyeni bir meydan okuma niteliği taşıyan Red Bull 64 Bars serisi, sene boyunca yaratıcılığın arenası olmayı sürdürüyor.

 

Prodüktör koltuğunda Barry “Khontkar” Allen’in oturduğu serinin son bölümünde Türkçe Rap’in önemli isimlerinden KÖKVL mikrofon başına geçiyor. KÖKVL’ın sıfırdan yarattığı 64 satırlık parça, 28 Eylül itibarıyla Red Bull TV’de ve HipHoplife Youtube hesabında yerini alıyor. 

 

Rap dünyasının en iddialı ve yetenekli isimlerinin yer aldığı Red Bull 64 Bars’ın tüm bölümlerine redbull adresinden ulaşılabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı