Aegean Masters İyilik için yüzdük

Aegean Masters organizasyonu olarak Çeşme Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl ilki gerçekleşen 1.Çeşme Açık Su yarışmalarında çeşitli kategorilerde 350 sporcu vefat eden sporcularımız Ata Yahşi ve Prof. Dr. Mehmet Aksaraylı anısına 1.5 ve 5 km’lik parkurlarda yarıştılar.

 

Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, Çeşme Kaymakamı Mehmet Maraşlı, sporcular ve sporseverler hem anı madalyalarını almak hem de bağış yapmak için Eğitim vakıflarının stantlarını ziyaret ettiler. EÇEV, KAHEV, İAL, BALEV, ÇİZGENAKAT, ATLAS ve Turizm Uygulama Okulu öğrencilerine bağışlar yaptılar.

 

Aegean Masters adına konuşan Op. Dr. Uluç Serim, “Çeşme Belediye Başkanımız Ekrem Oran’la, Çeşme Kaymakamımız Mehmet Maraşlı’yla, sponsorlarımızla, sporcularımızla ve tüm spora gönüllü hayırseverimizle, önümüzdeki yıl uluslararası bir açık su yüzme organizasyonu yapmak ve eğitim vakıflarımıza daha çok bağışlar toplamak, en kısa sürede Çeşme’ye gençlerimizin yüzme sporu yapabilmeleri için bir tesis kazandırmak üzere sözleştik” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı