Kevin De Bruyne Phemex’in marka elçisi oldu

İngiltere Premier League’de forma terleten Belçikalı yıldız futbolcu Kevin De Bruyne, küresel kripto para borsalarından Phemex’in marka elçisi oldu.

 

Singapur merkezli kripto para borsası Phemex, bir yandan kullanıcıları için sunduğu ürün ve hizmetleri geliştirmeye çalışırken diğer yandan da marka kimliğini güçlendirmek amacıyla yoğun çaba sarf ediyor. Borsa bu kapsamda son olarak dünyaca ünlü yıldız futbolcu Kevin De Bruyne’yi marka elçisi olarak ilan etti. İngiltere Premier League’de forma giyen Belçikalı yıldız obundan böyle sahalarda Phemex’i de temsil edecek.

 

Phemex’in marka elçisi olmasına ilişkin açıklamalarda bulunan Kevin De Bruyne“Kripto para piyasaları oldukça dinamik bir yapıya sahip. Benim de kripto paralara olan ilgim bir süredir artarak devam ediyordu. Bu yüzden Phemex’in güçlerimizi birleştirme teklifinden oldukça heyecanlandım. Ayrıca Jack ve ekibinden de gerçekten çok etkilendim. Kripto paraların geleceğini geliştirme ve keşfetme yolculuklarını desteklemek için sabırsızlanıyorum. Birlikte atıldığımız bu yeni maceranın başarılı sonuçlar doğuracağına inanıyorum.” dedi.

 

Belçikalı yıldız orta sahanın Phemex’in marka temsilcisi olması esasında rastlantılara dayanmıyor. Değişiklikleri kucaklama, hızlı hareket etme ve mütevazilik gibi özellikler hem Phemex’i hem de Kevin De Bruyne’yi ortak bir payda da buluşturuyor. Ünlü futbolcunun marka temsilcisi olmasıyla sporseverlerin ve kripto meraklılarının Phemex’in yenilikçi özellikleri konusunda farkındalığının artırılması, yeni kullanıcıların kriptoyu anlaması ve geleceğini keşfetmelerine yardımcı olunması amaçlanıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı